ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НОВИОТ СПОТ НА ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ

Џенифер Лопез го снима својот нов албум на шпански јазик, а оваа недела го објави и новиот спот за првата песна Ni Tú Ni Yo. Како и секогаш, таа е сексапилна и заводлива.

Песната е во соработка со групата Gente de Zona, а спотот е режиран од Емил Нава. Во спотот 47-годишната пејачка се појавува во различни извонредни колоритни комбинации, кои го истакнуваа нејзиното добро познато тело.
Коментари

коментари