Погледнете го трејлер за филмот Ocean’s 8 (ВИДЕО)

Најпосле пристигна очекуваниот трејлер за филмот Ocean’s 8, во кој можеме да ги видиме моќните дами на едно место.

Сандра Булок ќе ја видиме во улогата на Деби Оушн, сестрата на Дени Оушн кој во минатите три филма го играше Џорџ Клуни. Филмот ја прати приказната на Деби, која после затворот повторно организира грабеж.

Во филмот ќе ги видиме и  Хелена Бонхам Картер, Кејт БланшетЕн Хатвеј, Сара Полсон, Ријана, Минди Калинг.

Во продолжение погледнете го трејлерот.

 
Коментари

коментари