Погледнете го трејлерот за „Fifty Shades Freed“ (ВИДЕО)

Како подарок за почетокот на новата година  го имаме новиот трејлер за трилогијата „Fifty Shades Of Grey“.

Дакота Џонсон во улогата на Анастасија Стил ќе се омажи за Кристијан Греј, кој го глуми актерот Џејми Дорнан.

Вљубениот пар ќе започне да живее на еден луксузен имот, кој Кристијан го купил за нив.  Нивниот живот ќе биде исполнет со многу патувања и луксузни одмори. Во овој дел, Анастасија Стил се соочува со веста дека е бремена.

Премиерата на последното продолжение од трилогијата „Fifty Shades“ е закажана за 8 февруари.

 
Коментари

коментари