Погледнете го трејлерот за вториот дел на Deadpool

„Deadpool“ минатата година го изненади светот и го држеше врвот на бокс-офисот долго време. Трејлерот на вториот дел од филмот беше објавен вчера на “YouTube”.

Во главните улоги, покрај Рајан Рејнолдс и Морена Бакарин, се појавуваат и Ти Џеј Милер, Џош Бролин и Бријана Хилдебранд.

Филмот доаѓа во кината на 31 мај 2018 година, a до тогаш, погледнете го трејлерот.
Коментари

коментари