Погледнете ја една од најжешките одбојкарки

Винифер Фернандез е 21 годишна одбојкарка, која игра за Доминиканската република. Нејзините облини се едни од најкоментираните на социјалните мрежи.

Освен што е неверојатно згодна и секси, таа е и многу убава девојка. Погледнете ја:
Коментари

коментари