Погледнете како изгледа 59 годишната Шерон Стоун во бикини

Секогаш воодушевувала со нејзиниот прекрасен изглед, многумина се заљубија во нејзината убавина и шарм, а фановите ја сметаат за незаменлива холивудска дива. 

Ова е Шерон Стоун на 59 години, со истиот дух, изгледајќи одлично за своите години, додека ужива на плажа и во океанските води во Мајами, во црн костим за капење.

Јасно можеме да видиме зошто писателот на Основен инстинкт, Joe Eszterhas, за неа еднаш кажа „Најголемиот американски секс симбол после Мерлин Монро“.

 
Коментари

коментари