Чек дис аут
Search


Упс! Ветерот открил повеќе од што требало (Фото)

Може да бидете беспрекорно облечени, но мал ветер може да го уништи вашиот изглед. Поткренат фустан, „немирна“ блуза или здолниште можат да откријат и премногу, и тогаш кога не сакаме да покажеме што се крие под нашата облека.

 

Канскиот фестивал во 1995 година го обележала Шерон Стоун, холивудскиот секс симбол на дело ја покажала целата своја моќ на заведување.


Лив Тајлер вака минатата година прошетала низ Њујорк. Глетката била спектакуларна. Некои минувачи не забележале дека крај нив поминува разголена холивудска дива, но на папараците не им избегал овој ѕвезден момент.


Кога не се соблекува сама и доброволно во јавност, ветерот ја „соблекува“Фиби Прајс. Нејзе овој момент воопшто не и` пречел, продолжила да оди како ништо да не се случило.


Ирина Шајк минатата година била ѕвезда на „Extra TV”. Како и не би била со ваков изглед?


Џенифер Никол Ли минатата година доживеала епизода на Мерлин Монро и тоа среде улица во Мајами.


Најшокантната глетка во 2013 година ја приредила Јасмин Пети на балот „Life” во Виена. Фотографијата од нејзината гола позадина го обиколи светот.


Трисија Хелфер на премиерата на филмот “Riddick” во 2013 година во Калифорнија се упатила без градник, а ветерот си го направил своето.


Кортни Кардашијан фотографите во 2012 година во Мајами ги почестила со ваква глетка.


Кога Кејти Пери ќе тргне да вози автомобил, тоа изгледа вака. Неволјите со ветерот настанале во 2012 година во Лос Анџелес.


Алесандра Амбросио минатата година уживала на плажа во Санта Моника. Многу фотографии настанале на тој одмор, но оваа била најинтересна.


Кетрин Мекфи во 2007 година со својот задник го обележала снимањето на “Unititled Anna Faris Project” во Лос Анџелес.
Коментари

коментари