Познатата актерка се појави во необична комбинација

Четириесет и две годишната актерка, Дру Баримор, на доделувањето на наградите “Women of the Year” се појави во комбинација, поради која доби многу критики.

И покрај тоа, оваа комбинација и овозможи да изгледа помладо и да го добие статусот на “ѕвезда”.

Актерката носеше бела маица, на која го пишуваше името на градот Париз и слики од познатите симболи на францускиот град. Оваа комбинација ја надополни со широки црни панталони и црни високи сандали.

Сепак, Дру не изгледаше доволно гламурозно за ваков настан.
Коментари

коментари