Познати полуфиналните двојки во Лигата на шампионите

Во Нион точно на пладне беа извлечени полуфиналните двојки од фудбалската Лига на шампиони.

Реал Мадрид –  Атлетико Мадрид

Монако – Јувентус


тагови


Коментари

коментари