Познатите дами на забавата на Chopard во Кан

Она кое го прави Канскиот фестивал уште по спектакуларен се гламурозните забави организирани во негова чест а една од нив е свеченоста која ја организира луксузниот бренд за накит Chopard. Оваа година тие угостија голем број ѕвезди од шоу бизнисот меѓу кои Адриана Лима која заведуваше во божествена креација на Reem Acra, најдобрите другарки Кендал Џенер и Бела Хадид кои имаа слични дијамантски креации на модните куќи Ralph&Russo и Roberto Cavalli.
Погледнете како изгледаа и останатите гости на раскошната вечера..

 
Коментари

коментари