Предлог за совршен новогодишен подарок

Последните денови од оваа година секогаш ги дочекуваме во предновогодишна еуфорија и пријатна зимска атмосфера. Како резиме на целата година, крајот е резервиран за искажување на благодарност, љубов и внимание кон сите оние кои тоа го заслужиле преку целата година.

Одбирањето соодветен подарок за новогодишните празници претставува напорна задача за секој од нас и воопшто не е едноставно да изберете изненадување кое што ќе и се допадне на другата личност.

За да бидете поинакви во вашиот избор потребно е да изберете уникатно изненадување како мал знак на внимание и благодарност за убавите мигови во изминатите 365 денови. За да не губите време во бирањето на подарокот, ние го имаме совршениот предлог за подарок за вашата омилена личност.

?❤Совршениот подарок за него/неа ❤? Ако здравјето е најважно, среќата најпотребна, а љубовта неопходна, искрено Ви посакуваме тоа да биде дел од Вашиот живот во оваа нова 2018 година! По повод новогодишните празници на Вашите најблиски подарете им убавина и релаксација. Спа центар Хотел Руссиа и салонот за убавина Корани Ис, Ви нудат ваучери за подарок во вредност од 2.000 и 3.000 денари. (Спа +услуги од козметички салон). Подарете 2 во 1? Нека Хотел Руссиа Спа центар и Корани Ис во текот на новогодишните празници бидат Ваше катче за одмор и детоксифијација, како и за одлична фризура, маникир,педикир и депилација. ?Ве очекуваме #hotelrussia #nailsofinstagram #instanails #nailsalon #beautysalon #beauty #newyear #gift #love #spa #boyfriend #girlfriend #relax #enjoy #hotelrussia #awesome #style #skopje #friends #love #amazing #happiness #фотонаденот #среќа #фотонанеделата #инстаграмџики #инстаграмџии #vscoskopje #food #tasty #restaurant

A post shared by Hotel Russia – Spa & Beauty (@hotelrussia_spa_beautysalon) on


По повод новогодишните празници, подарокот кој најмногу ќе ги израдува вашите најблиски се наоѓа во хотел Руссиа. Подарете им убавина и релаксација, среќни моменти и спомени кои траат засекогаш.
Спа центарот во хотел Руссиа и салонот за убавина Корани Ис, ви нудат вредносни ваучери со кои што можете да уживате во користењето на многубројните услуги, поконкретно во сите поволности на Спа центарот и козметичкиот салон Корани ИС.

Со купувањето на еден од понудените ваучери, добивате единствена можност да подарите два подароци. Сите видови на релакс и медицински масажи, третмани за нега на вашата кожа и коса, капење, сауна. Покрај многубројните услуги, особено е важно да се напомене дека при третманите се користи најквалитетната козметика на познатите брендови BABOR и KÉRASTASE. Нека Hotel Russia – Spa & Beauty salon во текот на новогодишните празници бидат вашето катче за одмор и детоксификација, како и за одлична фризура, маникир, педикир и депилација. Започнете ја новата година свежи и подготвени за нови предизвици и успеси.

Нема сомнеж во нашата филозофија дека убавината е нешто многу лично. Секој крем, лосион и ампула е дизајниран за одреден тип на кожа, бидејќи кожата е една и единствена за секој од нас како што ни се и отпечатоците на прстите. Ексклузивно…BABOR во салонот за убавина на хотел Руссиа. За повеќе информации контактирајте не на 071 391 665. #koraniis #hotelrussia #nails #manicure #nailart #nailsofinstagram #instanails #nailsalon #beautysalon #beauty #nailshape #фотонаденот #инстаграмџии #инстаграмџики #фотонанеделата #hairstyles #babor #care #skin

A post shared by Hotel Russia – Spa & Beauty (@hotelrussia_spa_beautysalon) on


Ако здравјето е најважно, среќата најпотребна, а љубовта неопходна, искрено ви посакуваме тоа да биде дел од вашиот живот во оваа нова 2018 година!
Коментари

коментари