Прекрасната манекенка ужива на егзотичен одмор

Само десет месеци откако се породи, моделот Ирина Шајк го покажа своето прекрасно тело. Во танга бикини во црна боја покажа дека изгледа подобро од многу нејзини колешки модели.

?

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Моментално, заедно со своето момче Бредли Купер ужива на мистична, егзотична дестинација.

☀️

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

На една од фотографиите која таа ја објави на својот профил на Инстаграм, Ирина држи морско животнинче, на левата рака се гледа прстен. Поради тоа, многу од фановите помислија дека парот се свршил или венчал на ова патување.

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on
Коментари

коментари