Чек дис аут
Search


ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ( 12 – 18 ЈУНИ)

Овен

Овен 

Јавете се на некој пријател што поради обврските не сте го виделе оддамна. Неделата започнете ја со многу дружба и прошетки, ќе ви годи. Потребен ви е сон, затоа одвојте време и за одмор. Здравјето е добро, но можни се болки во грбот.

Бик

Бик

Ќе се појави некоја нова личност во вашиот живот што ќе ви ги обземе мислите. Не двоумете се преземете го првиот чекор. Доколку не се чувствувате најдобро посетете го најблискиот доктор, можна е појава на алергија.

Близнаци

Близнаци

Неделата ќе ви започне со добри вести. Можно е оваа недела да отпатувате некаде со партнерот. Искористете ги тие мигови и ќе ги наполните батериите за работните обврски кои ви останале. Внимавајте на здравјето, можна е мала настинка.

Рак

Рак

Неделата започнете ја со позитивни мисли за да ви се случуваат убави работи. Ширете ја вашата енергија и на вашите блиски. Вашиот љубовен живот не е многу активен, затоа преземете нешто. За да се чувствувате убаво во својата кожа оваа недела посветете ја на фитнесот.

 
Коментари

коментари