Прва фотографија на Кристијано Роналдо со неговите близначиња

32-годишниот фудбалер потврди дека по вторпат стана татко, повторно од непозната сурогат мајка.  

Кристијано Роналдо беше пресреќен да сподели со сите дека повторно стана татко, овој пат на близначиња. Тој сподели фотографија на којашто ги држи близнаците. Исто така тој сподели и статус на фејсбук со којшто ја искажа својата среќа и ја сподели новоста. Исто така, тој објави дека порано ќе го напушти Купот на Конфедерации во Русија, за да биде со своите дечиња.
Коментари

коментари