Реал Мадрид пристигна во Скопје (Видео)

Фудбалерите на Реал Мадрид пристигнаа во Скопје. Во исчекување на аеродромот „Александар Велики“ е да слетаат и фудбалерите на Манчестер Јунајтет.


тагови


Коментари

коментари