Фото: Пред некој ден шмркаше, но денеска Ријана си го покажа својот совршен задник

 Кога е во прашање Ријана, што и да направи нема да не зачуди. Секогаш е број 1 во светските медиуми, за нејзините дечковци, нејзините модни трендови, како и нејзините сеуште тинејџерски денови. 

Само неколку дена откако видеото на Ријана која дигна прашина околу наводното консумирање на кокаин, пејачката продолжи со објавувањето фотки на својот Инстаграм профил.

Како ништо да не се случило, Ријана објави фотографии во костим за капење од нејзиниот одмор, а на една од нив нескриено го покажа совршениот задник кој го поседува.
Коментари

коментари