Рита Ора во црвено бикини на одмор на Јамајка

Рита Ора со нејзините фотографии на Инстаграм, го направи светот пожежок.

После нејзиниот одмор на Јамајка, таа своите следачи ги почести со неколку фотографии од доживувањата во тропскиот рај. Згодната 26 годишна пејачка, позирајќи во црвено бикини излгеда одлично, а покрај убавините на Јамајка, вниманието е секако насочено целосно кон неја.

 
Коментари

коментари