Saint Laurent импресионира со моќна rock’n’roll кампања

Saint Laurent ги враќа rock’n’roll вибрациите во својата нова кампања во која главната улога и припадна на манекенката Mica Arganaraz. Позади објективот се најде Collier Schorr а Mica и нејзината колешка Binx Walton позираа во најновите парчиња од есенската колекција на луксузниот бренд. Кампањата е во доста динамичен и моќен стил а тоа го докажува и краткометражниот филм кој тие го изработија.

Коментари

коментари