Само што не се породи: Бијонсе го покажа огромното тетовирано трудничко стомаче! (фото)

Светски познатата пејачка Бијонсе, на Беверли Хилс организираше забава во чест на близнаците кои треба да дојдат на овој свет во јуни.

Традиционалниот „babu shower“ се организира пред породување, во чест на бебето кое треба да дојде на свет, а на забавата присуствуваа мајката на пејачката, сопругот и неколку пријатели.

За оваа прилика Бијонце облече долго здолниште и горно бикини, го покажа своето тетовирано трудничко стомаче.

Извор : Вистина.мк
Коментари

коментари