Сатенска панделка за неодолива романтична фризура

Понекогаш ви е потребен само еден мал детал за целокупниот изглед да добие сосема поинаква нота и шик изглед. Сатенската лента врзана за коњско опавче или плетенка е новиот тренд на кој дамите не успеаа да му одолеат. Она што е толку необично е што изгледа младешко, романтично и женствено а во комбинација со класичен аутфкт изгледа неверојатно отмено.
Коментари

коментари