Сатенски салонки за гламурозни свечени прилики

Новиот омилен тренд на дамите се сатенските салонки.

Тие изгледаат префинето и гламурозно и совршено се вклопуваат во сите вечерни комбинации, а она што особено ги привлече многу од стилските фанатички се тоа што изгледаат одлично дури и со фармерки. Доаѓаат во многу стилови и бои меѓу кои најзастапени и најпопуларни се впечатливире нијанси на розова, сина и зелена. Уште еден од топ трендовите за зимската сезона.
Коментари

коментари