Селена Гомез со 5 шик стајлинзи во еден ден

Кога се работи за изгледот кај познатите дами важи правилото “Што повеќе тоа подобро”.

Ако некогаш можевме да ги забележиме во еден стилски изглед, тоа одамна излезе од мода, познатите дами почнувајќи од Селин Дион па се до Блејк Лајвли сега променуваат по неколку стајлинзи во еден ден. Музичката ѕвезда Селена Гомез присуствувапе во Лондон на неколку настани а секој од нив избра различна комбинација и секоја од нив изгледаше баш шик . Погледнете.
Коментари

коментари