Фото: Селена Гомез во топлес издание

Атрактивната пејачка Селена Гомез се појави во едно од нејзините најслободни изданија во досегашната нејзина кариера, односно се фотографираше топлес за новото издание на списанието „V“.

Селена, која има 22 години, се согласила на овој потег за да покаже дека повеќе не е принцеза на Дизни, а која луѓето сеуште ја гледаат во неа.

Таа додава дека веќе знае како да се поставува во љубовта.

– Следниот пат кога ќе се вљубам ќе направам се поинаку од минатиот пат. Но, тоа нема да се случи во скоро време – одговорила пејачката на прашањето на Џејмс Франко кој ја прашал како сега гледа на врската со Џастин Бибер која беше тешка, затоа што постојано беше под лупата на јавноста.
Коментари

коментари