Шерон Стоун дама во црвено на филмска свеченост во Лос Анџелес

Шерон Стоун присуствуваше на 75-тата по ред традиционална свеченост во чест на објавувањето на номинациите за наградата Златен Глобус.

59-годишната актерка изгледаше елегантно во црвена креација од чипка од модната куќа Valentino.
Коментари

коментари