Шик комбинации со БЕЛА КОШУЛА

Белата кошула е безвременско модно парче а изминатава година нејзиното обожавање еволуира така што трендсетерките измислија нови супер кул начини како да ја носат оваа стилска класика на што по уникатен и модерен начин.

Со голи рамена, грбови, со копчињата на грбот, заврзани како корсети, на еден ракав и многу други тренди начини на кои можете да ја носите белата кошула а да не изгледа премногу обично и досадно.
Коментари

коментари