Чек дис аут
Search


Шопинг избор на месецот

Свесни сме дека трендовите знаат да не излудат кога е во прашање личниот стил, па за оние неодлучните за овој месец издвоивме наши предлози кои дефинитивно морате да ги вклучите во вашата гардероба..
Еве што ви советуваме:

Јакна/дуксер од невообичаен материјал и дизајн – секогаш бидете смели да додадете нешто ново во вашата гардероба.

2d4c40aa6d889b80_refiS1eTy.xxxlarge

 

Пар стилски патики – се вклопуваат во секоја комбинација кога сакате да одморите од високите потпетици а воедно да изгледате модерно и софистицирано.

04c53250c27ef57a_2375785d1Ti3.xxxlarge

 

Светли фармерки – од нив никогаш не е доста, иако последниот пар сте го купиле пред два месеци, никогаш нема да ви биде премногу уште еден, едноставно ги носиме секогаш и секаде.
303639e5_edit_img_image_40304191_1456268251_thumb.xxxlarge

Очила за сонце – одлучете се за очила кои се надвор од вашата зона на комфорот, нека бидат ултра колоритни и невообичаени.
e12549fe7fd65257_netimgL7dqxajEAipK.xxxlarge

Мини здолниште – Мини здолништата никогаш не се тренд кој избледува, изберете здолниште на преклоп и дискретен шлиц, модните следбеници веќе полудеа по овој тренд.
image

 

Долг мантил – Ова парче дефинитивно ќе биде вашиот фаворит во било која дневна или вечерна комбинација, фустан или фармерки едноставно е елегантно и совршено. Изберете го во земјени тонови – маслинесто зелен или песочно кафеав.
a19192214f2d6fac_161600F067002_1fEhuxn.xxxlarge

 

Смели потпетици – Секоја девојка мора да има барем еден пар уникатни потпетици.
c9eac73a14ea522c_fv_s16_violet_blackblk_01_1138_1b5h1YF.xxxlarge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Коментари

коментари