Со што да ги комбинирате чизмите над колена

Студената сезона е незамислива без моделите на чизми над колена. Тие се еден од трендовите кој секоја наредна сезона повторно и повторно ги освојуваат дамите. Тие изгледаат совршено со кратки фустани и здолништа, можат да се носат над фармерки или под популарните широки плисирани здолништа.

Ви споделуваме неколку супер шик стајлинзи како да ги носите овие ултра женствени и секси чизми..
Коментари

коментари