Што носеа познатите на забавата на Balmain

Синоќа во Лос Анџелес дизајнерот Оливие Рустинг приреди забава по повод отворањето на својата нова продавница прва во градот и претставувањето на колекцијата Beats by Dre. На забавата присуствуваа многу познати имиња од светот на шоу бизнисот помеѓу кои и Ким Кардашијан, Хејли Стајнфилд, Кери Вашингтон и многу други. Погледнетеги нивните стајлинзи..
Коментари

коментари