Што носеа познатите на забавата после VMA 2017

After party-то беше исто толку гламурозно како и самата свеченост за доделувањето на музичките награди. Познатите повторно избраа екцентрични стајлинзи со многу впечатливи бои и дезени. Еве што носеа тие..
Коментари

коментари