Што носеше Селена Гомез на прославата на нејзиниот 25-ти роденден

За прославата на 25-от роденден, славната пеачка избра долга елегантна тоалета со светки од дизајнерката Jenny Packham, црни сандали и мала ташна. Интимната прослава се одржа во мал ресторан во Лос Анџелес заедно со нејзините пријателки.
Коментари

коментари