Сите фризури на Ема Вотсон

Младата холивудска ѕвезда Ема Вотсон важи за вистинска модна икона, освен по храбрите избори на стајлинзи таа е позната и по драстичните промени на својата фризура.

По завршувањето на франшизата “Хари Потер” во кој ја имаше главната улога, таа се одлучи да ја скрати својата коса во ‘машки’стил. После тоа следеа низа промени кои никого не оставија рамнодушен. Подолу ви ги претставуваме сите нејзини фризури од појавувањата на црвениот тепих.
Коментари

коментари