Славната актерка во шестата деценија изгледа подобро од својата 23 годишна ќерка

Славната актерка Деми Мур и во шестата децинија воодушева со својот изглед.

На нејзиниот изглед можат да и завидат и помладите жени, а тоа го докажа вчера во Вест Холивуд, каде беше излезена со својата ќерка, Талула Вилис.

Актерката се одлучи да облече фармерки, бела кошула, долга зелена јакна, а нејзината испеглана коса изгледаше совршено.
Коментари

коментари