СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (12 ЈУНИ 2017)

Овен

Направете мала промена во животот не дозволувајте монотонијата да ви го одзема позитивното расположение. Кафе со стар пријател ќе ви дојде добро. Можни се болки во колената, затоа не се оптеретувајте.

Бик

После возбудливиот викенд, време е да ја започнете неделата со побавно темпо. Не брзајте никаде. има време за сѐ доколку го распоредите добро времето. Можни се болки во мускулите, одморете.

Близнаци

Постојано во вашите мисли ќе биде вашиот поранешен партнер, ќе мислите само на убавите мигови со него. Доколку сметате дека сега нешто би се променило, побарајте го. Проверете си ја вашата здравствена состојба.

Рак

Ќе ви недостасува љубов од најблиските, затоа покажете им вие колку ги сакате и таа веднаш ќе ви биде возвратена. По напорниот работен ден опуштете се и релаксирајте се со добар филм.

 
Коментари

коментари