СТАВЕТЕ ЛАЖИЧЕ ОД ОВОЈ ЗАЧИН ВО ШАМПОНОТ – ЌЕ СЕ СЛУЧИ НЕШТО НЕВЕРОЈАТНО!

Сите сакаме здрава, сјајна и бујна коса од коренот до врвовите, а решението за тоа се крие во кујната.

Имено се што треба за негувана коса е во шампонот да ставите сол, бидејќи оваа комбинација делува моќно против мрсната коса.

Оставете го ова на косата 20 минути и исплакнете.


тагови


Коментари

коментари