Стилот на гостите на Њујоршката модна недела

Њујорк повторно беше преплавен од модните фанатици, трендсетерки и стилски ентузијасти.

Тие допатуваа од сите четири страни на светот со цел да ги проследат најновите колекции за пролет/лето 2018 и да откријат кои трендови се на повидок идната сезона. Секако модата не беше резервирана само модните писти туку и за њујоршките улици, подолу ви ги претставуваме стајлинзите на гостите..
Коментари

коментари