Стилот на познатите гости во првите редови на модната недела во Париз

Како и секоја година, во првите редови на модниот месец ширум најголемите модни престолни и во светот седат познатите ѕвезди од светот на шоу бизнисот.

Во тек е париската модна недела која ја посетија голем број звучни имиња од светот на музиката, филмот и модата.

Кејт Бланшет, Селма Хаек, Емили Ратајковски, Синди Крафорд, Кортни Лов, Ферги, Кјара Ферањи, Оливиа Палермо и многу други познати дами присуствуваа на ревиите на познатите модни куќи.

Погледнете го ни ниот стил и нивните модни избори..
Коментари

коментари