Стилот на познатите на забавата на Mert & Marcus

Познатото фотографско дуп Мерт и Маркус приреди гламурозна забава по повод издавањето на својата прва книга на која беа поканети голем број познати ѕвезди од шоу бизнисот.

Сите кои во даден момент позирале пред нивниот објектив се појавија на забавата а меѓу нив беа Адриана Лима, Ирина Шајк, Ким Кардашијан, Кендал Џенер, Џиџи и Бела Хадид, Сара Сампајо, Синди Крафорд, Каја Гербер, Ники Минаж и многу други. Погледнете што носеа тие..
Коментари

коментари