Стилот на познатите на забавата на Vogue

Синоќа во Grand Palais, “модната библија” Vogue ја собра светската елита од шоу бизнисот на приватна забава каде присуствуваа број ѕвезди меѓу кои Кајли Миног, Наоми Кембел, Ферги, Наташа Поли, Алесандра Амбросио, Шанина Шајк и бројни други. Модата беше доста гламурозна и елегантна вклучувајќи бројни креации од најновите колекции на брендовите кои беа претставија на  модната недела, погледнете го стилот на познатите во галеријата..
Коментари

коментари