Таг:, , , , , ,

Овој модел ја открива моќта на зголемувањето на телесната тежина

Половина чаша овес со бобинки. 115 грама пилешко со три стебла на аспарагус. Не многу сол на...

Девојката која е предебела за модните агенции, преслаба за докторите

Шведската манекенка Агнес Хеденгард објави видео во кое опишува како модните агенции ја...