Таг:, , , , ,

Имала тајна врска со жена: Анџелина Џоли го изневерувала сопругот со оваа девојка!

Наводно, овие две дами врската ја одржувале со години, а Анџелина била на чекор од развод....

Новиот дечко на Анџелина Џоли неверојатно потсетува на Бред Пит! (ВИДЕО)

Анџелина Џоли „фрлила око“ на својот помлад колег Гарет Хедлунд, кој неодоливо потсетува...

Незаборавните фризури на Анџелина Џоли низ годините

Една од најголемите Холивудски ѕвезди, хуманитарката и мајка, преубавата Анџелина Џоли,...

Ова е советот кој Анџелина Џоли постојано им го повторува на своите ќерки

Изминатава година во која познатата актерка се разведе од својот сопруг Бред Пит, се соочи...

Анџелина Џоли се појави со ќерките, Шило и Захара, во Сириски бегалски камп

Оскаровката и активистка Анџелина Џоли, ги донесе ќерките Шило (11 години) и Захара (13 години)...

Анџелина Џоли во врска со режисер од Камбоџа?

Актерката го запознала ПраЧа Лиа преку познаник, а режисерот е фасциниран од страста на...

Погледнете како изгледа Бред Пит една година по разводот

Бред Пит изминатата година ќе ја памети како исклучително болна. Најмногу поради...

Анџелина Џоли грациозна холивудска дива на свеченост со своите деца

Анџелина Џоли присуствуваше на свеченоста по повод Correspondents хуманитарната асоцијацијата...

Анџелина Џоли и во обична комбинација изгледа фантастично

На убава жена, секоја комбинација убаво и стои. А најдобар доказ за тоа е холивудската...

Анџелина Џоли величенствена во сребрена тоалета

Анџелина Џоли синоќа пристигна во Беверли Хилс на доделувањето на наградите Hollywood Film Awards...

Анџелина Џоли во краток црн фустан на средба со фановите

Анџелина Џоли и понатаму е во центарот на вниманието а овој пат таа беше забележана како им...

Безвременска убавица и силен хуманист – Анџелина Џоли на насловната на 150-тото јубилејно издание на Harper’s Bazaar

За својот јубилеен 150-ти број, магазинот Harper’s Bazaar ја повика кој ако не Анџелина Џоли. За...

Анџелина Џоли го откри значењето на нејзините тетоважи

Славната актерка Анџелина Џоли своевремено а за многумина и денес важи за една од...

Анџелина Џоли во фустан со гол грб ја покажа тетоважата на премиерата на новиот филм во Њу Јорк

  После бурната година, се појави со нејзиниот татко на премиерата на нејзиниот нов филм...

После долго време се појави во јавност: Анџелина Џоли повторно покажа колку ослабе!

Актерката на премиерата на филмот „The Breadwinner“ на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто...

Анџелина Џоли воодушеви во бела креација на премиерата на нејзиниот најнов филм

Анџелина Џоли полека но сигурно започна да се враќа на филмската сцена, па секое нејзино...

Една работа смени се: Анџелина Џоли и Бред Пит сепак не се разведуваат?

Иако се разделени уште од септември минатата година, Анџелина Џоли и Бред Пит изгледа нема...

14 познати личности чии лица се копија на нивните родители

Нормално е децата да личат на нивните родители, сепак гените го прават своето, но овие...

Убавицата се врати: Имаше само 30 килограми, сите стравуваа по нејзиниот живот, а погледнете како изгледа Анџелина сега

Славната холивудска актерка заблескала ужива во животот со децата и пријателите, а во...

Имаше 34 килограми, анорексијата ја уништи, а сега Анџелина Џоли изгледа вака! (ФОТО)

Секогаш кога Анџелина Џоли ќе се појави во јавноста, нејзините фотографии се главна тема,...