Таг:, , , , , , ,

11:11 – Дали ви се случува и вам?

Нашите духовни водичи, ангели или повисоки инстанци некогаш сакаат да поразговараат со нас...

Ангелите на Victoriа´s Secret позираа за Денот на вљубените

Само на еден ден од празникот “Денот на вљубените”, моделите на “Victoriа´s Secret” ја...

Погледнете како изгледаат ангелите на Victoria’s Secret без фотошоп

Ангелите на  “Victoria’s Secret” во последните неколку недели работат со полна пареа....

Неодоливите ангели ја претставија празничната кампања на Victoria’s Secret

Како што температурите паѓаат така Victoria’s Secret ја вжештува атмосферата со своите...

Ангелите Лили Алдриџ и Бехати Принслу ќе ви одржат модна лекција

Познатите ангели на ВС се неразделни како и на пистите, така и во приватниот живот. Вчера...

Си заминаа два ангели на “Victoria’s Secret” но затоа одма дојдоа нови десет (Видео)

По заминувањето на Клос и Крус, Викторија сикрет објави 10 нови ангели во нејзините...