Таг:, , , , , , , ,

Роденденските стајлинзи на Бела Хадид

Популарниот модел својот 21-ви роденден го прослави доста ‘гласно’ и впечатливо прво...

Бела Хадид ја открива нејзината тајна за совршен природен изглед (ВИДЕО)

Една од најпознатите модели на денешницата е Бела Хадид, која како што објаснува има брзо...

Каде и да се појави таа, станува прежешко! Провокативен стајлинг кој само таа може да го изнесе

Таа е еден од најбараните модели на светот поради неверојатното тело и специфичната...

Бела Хадид ги освои погледите на шоуто на Christian Dior Haute Couture

Таа е една од најзвучните имиња во светот на модниот бизнис и со полна пареа ги освојува...