Таг:, , , , , , , , ,

Бела Хадид во жешко издание ужива во летните денови

Една од најубавите и најатрактивни жени на светот, манекенката Бела Хадид забележана е на...

Неверојатно! Карла Бруни и Бела Хадид изгледаат идентично

Американската манекенка Бела Хадид (21) важи за една од најбараните модели во светот на...

Кендал Џенер и Бела Хадид топлес и во танги уживале на рајските Бахами

Често можеме да ги видиме како блескаат во модни изданија, но сега блескаат на друг начин. ...

Тhe Weekend и се врати на поранешната девојка

Откако Селена го остави заради Џастин Бибер, Тhe Weekend реши да и се врати на поранешната...

Роденденските стајлинзи на Бела Хадид

Популарниот модел својот 21-ви роденден го прослави доста ‘гласно’ и впечатливо прво...

Бела Хадид ја открива нејзината тајна за совршен природен изглед (ВИДЕО)

Една од најпознатите модели на денешницата е Бела Хадид, која како што објаснува има брзо...

Каде и да се појави таа, станува прежешко! Провокативен стајлинг кој само таа може да го изнесе

Таа е еден од најбараните модели на светот поради неверојатното тело и специфичната...

Бела Хадид ги освои погледите на шоуто на Christian Dior Haute Couture

Таа е една од најзвучните имиња во светот на модниот бизнис и со полна пареа ги освојува...