Таг:, , ,

КРАЈ НА МОЛКОТ: Зошто не се распадна бракот за кој се зборува со години?

Кога се дозна дека познатиот рапер и продуцент Џеј-Зи ја изневерил својата сопруга Бијонсе,...

Овие скапи работи Бијонсе и Џеј Зи им ги имаат купено на децата

Познатите музичари Бијонсе и Џеј Зи се запишаа во историјата како пар што вреди милијарда...

Бијонсе ја промовираше својата нова модна колекција

Бијонсе ја претстави нејзината нова модна колекција за Денот на вљубените. Колекцијата...

Кои се ѕвезди ќе настапуваат на најголемиот музички фестивал – Coachella 2018?

Организаторите на најголемиот музички фестивал Coachella 2018 ги најавија овогодинешните ѕвезди....

Ед Шеран и Бијонсе ги изненадија фановите со песната “Perfect Duet”

Ед Шеран и Бијонсе ја снимија песната “Perfect Duet”, со која започна празничната атмосфера...

Фотографиии кои освоија најмногу лајкови на Инстаграм во 2017 година

Покрај тоа што Инстаграм ја објави листата на најпопуларни луѓе за 2017 година, тимот исто...

Најпопуларните луѓе на Инстаграм за 2017 година

Инстаграм ја објави листата на најпопуларни луѓе за 2017 година. На првото место се најде...

Џеј Зи конечно призна дека ја изневерил Бијонсе

Кружеа многу гласини околу бурите во бракот на Џеј Зи и Бијонсе и неговото неверство.  Хип...

Бијонсе ја претстави линијата на облека за празничната сезона

Aмериканската пејачка Бијонсе ја претстави линијата на облека за празничната сезона. Во...

Бијонсе е прогласена за најплатена пејачка за 2017 година

Оваа година американската пејачка Бијонсе се најде на првото место на листата на Форбс на...

Бијонсе потврди дека ќе го позајми гласот на лавицата Нала во римејкот на “The Lion King”

Американската пејачка Бијонсе ја доби улогата во новиот анимиран филм на Дизни – “The Lion...

Откриени имињата на близнаците на Бијонсе и Џеј Зи

Неодамна во јавноста искочи веста дека Бијонсе се породила и донела на свет две деца,...

Бијонсе роди близнаци

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се...

Само што не се породи: Бијонсе го покажа огромното тетовирано трудничко стомаче! (фото)

Светски познатата пејачка Бијонсе, на Беверли Хилс организираше забава во чест на...

БИЈОНСЕ И ЏЕЈ ЗИ ПРОСЛАВИЈА ДЕВЕТ ГОДИНИ БРАК

Минатата недела славниот пар прослави девет години брачен живот и по тој повод, 35-годишната...

Џеј Зи и Бијонсе пред развод поради вонбрачен син

Светските медиуми пишуваат дека славната двојка Џеј Зи и Бијонсе се пред развод, и тоа...

Бијонсе никогаш на ја сакала Ким Кардашијан

Веќе некое време, јавноста не успева да сфати каков однос имаат Бијонсе и Ким Кардашијан, со...

Бијонсе и Џеј Зи настапуваа заедно и се бакнаа на сцена!

Синоќа во Њу Џерси Бијонсе го одржа последниот концерт од својата турнеја “Formation”, а...

Погледнете ја новата колекција на Бијонсе за Ivy-Park

Втората колекција на Бијонсе за Ivy-Park само што пристигна. Во новите парчиња таа продолжува да...

Нена Мицева со моќна изведба на „Runnin“ од Бијонсе ја воодушеви јавноста

Прекрасната песна „Runnin“ од Бијонсе доби уште една моќна преработка, овој пат, во изведба на...