Таг:, , , , , , , , , ,

Каде и да се појави, сите го копираат нејзиниот изглед: Модни комбинации на Блејк Лајвли кои воодушевуваат!

Блејк Лајвли (31) важи за една од најстилизираните холивудски актерки, а нејзиниот стил е...

Кајли Џенер и Аријана Гранде најавија: Ова ќе биде најбараниот маникир за оваа есен!

Големите настани на познатите личности најмногу ги сакаме поради презентирањето на новите...

Доминантно женствена: Фатална комбинација на Блејк Лајвли!

Носењето костими со машки кореви стана еден од најголемите модни хитови уште изминатата...

Ова е скриениот талент на преубавата Блејк Лајвли

Ние никогаш не сме се сомневале дека Блејк Лајвли е исклучително талентирана. Освен тоа што...

Блејк Лајвли во модна комбинација инспирирана од Денот на вљубените

На сите ни е познато дека холивудската актерка Блејк Лајвли е верна обожавателка на “Michael...

Блејк Лајвли е горда на својот напредок на физички план

Холивудската актерка Блејк Лајвли со фотографија објави дека ослабела 27 килограми кои ги...

Како изгледаат актерите од актерите од „Gossip Girl“ после 10 години?

Пред точно една декада, популарната серија „Gossip Girl“ ја доживеа својата премиера. Taa ги...

Паровите кои ја одбележаа 2017 година

Како и секоја година, така и 2017, која е веќе при крајот, со својот стил и изглед ја одбележаа...

Моден маратон: Блејк Лајвли во ПЕТ различни стајлинзи

Актерката Блејк Лајвли овие денови активно го промовира својот нов филм “All I See Is You”....

Најубавите фризури на Блејк Лајвли

Ѕвездата од серијата “Gossip girl” сеуште носи вибрации од ликот на Серена која беше...

Слатката ќерката на Блејк Лајвли е нејзина копија

На многу досегашни јавни настапи и црвени ќилими, Блејк Лајвли излегува заедно со нејзиниот...

Љубовната приказна на Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Со нивното второ дете, да не споменуваме колку е слатка нивната втора ќерка, сите очи се...

Честитки за Блејк Лајвли и Рајан Ренолодс кои го добија своето второ дете

Еден од најубавите холивудски парови, омилената озборувачка Блејк Лајвли и еден од...

Стилот на Блејк Лајвли во нејзината втора бременост

Актерката Блејк Лајвли дефинитивно важи за една од најзгодните трудници кои Холивуд ги...