Таг:, ,

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (12 НОЕМВРИ, 2018)

Овен  Вагите од од втората декада ќе имаат шанса на деловен план да направат чекор повеќе....

ВИКЕНД ХОРОСКОП (10 – 11 НОЕМВРИ, 2018)

  Овен  Ќе се најдете во друштво на непознати луѓе, но одлично ќе се вклопите. Вашата...

Еве колку треба да се воздржувате од пушење за да ги оставите цигарите еднаш засекогаш

Постојат многу опции кои можат да ви помогнат во целост да престанете со пушење, како што се...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (24 ОКТОМВРИ, 2018)

Овен Во комуникацијата со другите ќе имате тенденција да се задржувате на деталите. Не...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (04 ОКТОМВРИ, 2018)

Овен   Скротете ја љубопитноста и држете се подалеку од туѓите животи. Без да почувствувате,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (03 ОКТОМВРИ, 2018)

Овен  Оптимистички сте настроени, а тоа денес ви оди во прилог. Бидете толерантни и...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (12 СЕПТЕМВРИ, 2018)

Овен Важно е да се концентрирате на своите приоритетни цели. Дополнителниот ентузијазам и...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (05 СЕПТЕМВРИ, 2018)

Овен Во комуникацијата со другите ќе имате тенденција да се задржувате на деталите. Не...

КИМ КАРДАШИЈАН И КАЈНЕ ВЕСТ ОТВАРААТ РЕСТОРАН!

Кајне Вест и Ким Кардашијан бараат место за својот следен бизнис проект Овој пат, раперот и...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (21 ЈУНИ 2018)

Овен  Поради различните мислења и интереси, ќе доживеете мала караница со партнерот. Но, не...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (15 ЈУНИ 2018)

Овен  Немојте да дозволите шармот на некоја личност од спротивниот пол да ви го занесе умот...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ВТОРНИК (10 АПРИЛ, 2018)

Овен Со вашата работа и зафатеност ја плаќате цената на пријателството. Не дозволувајте да...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (09 МАРТ, 2018)

Овен  Скротете ја љубопитноста и држете се подалеку од туѓите животи. Без да почувствувате,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (29 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен  Верувате дека понеделнички ќе ви се јави некој кој е подготвен да ви помогне да ги...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (20 – 21 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен  Доволно сте разумни за да ги одбраните своите ставови. Не преземајте ризици за да...

ХОРОСКОП: Кој ќе биде најсреќен, а кој најмоќен знак во 2018 година?

Новата година за секој знак во зодијакот дава можност во нешто да се докаже – сега веќе...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (11 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен  Непријатните вести или сеќавањето на нешто што се случило одамна може да го расипе...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК (21, ДЕКЕМВРИ 2017)

Овен  Се обидувате да ги постигнете обврските на сите страни и храбро донесувате одлуки без...

Русокоса актерка со сини очи: Ова е девојката на Памир од „Вљубениот ерген“

Турските актери во приватноста најчесто се во врска со своите колеги, а таков е сличајот и со...

Дали некогаш сте гушнале дрво? Кои се придобивките од тоа?

Дали некогаш сте помислиле да гушнете дрво или пак веќе го имате направено тоа некогаш во...