Таг:, , ,

НЕГОВИТЕ ЗБОРОВИ ПОТПОЛНО ЈА СКРШИЈА: ДЕЈВИД БЕКАМ НЕ ШОКИРАШЕ СО ПРИЗНАНИЕТО ЗА БРАКОТ

Таа не очекуваше вакви зборови. Викторија Бекам (44), наводно плачела два дена откако го...

Викторија Бекам објави фотографии од семејството на одморот во Црна Гора (ФОТО)

Модната икона Викторија Бекам ужива на Свети Стефан со сопругот, славниот фудбалер Дејвид...

Ќерката на Бекам за роденден доби пони од 8.000 евра, а нејзините родители повеќе не живеат заедно

Во последно време се почесто се слушаат гласини за љубовните проблеми помеѓу Викторија и...

Дејвид Бекам има преку 50 тетоважи, а ова е нивното значење!

Дејвид Бекам освен по своите успеси на професионално поле, познат е и по впечатливиот стил...

Погледнете какво изненадување му приготви семејството на Дејвид Бекам за роденден! (ВИДЕО)

На својот 43-ти роденден поранешниот фудбалер Девид Бекам своето семејство го изведе на...

Викторија Бекам се пофали со тетоважата на својот син (18), еве и зошто!

Не се сите родители пресреќни кога нивното дете ќе одлучи да стави тетоважа, всушност...

Канје Вест на Валентајн објави преку 50 фотогорафии од најиконските парови според него

Канје го искористи денот на вљубените, па кога главна тема на 14-ти февруари беше љубовта, тој...

Бруклин Бекам со нова тетоважа во чест на неговата мајка Викторија

Најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, 18 годишниот Бруклин, објави фотографија на...

Викторија Бекам со шик стајлинг ја прослави ревијата во Њујорк со својот сопруг Дејвид Бекам

После успешната ревија во Њујорк, Викторија ја помина вечерта со нејзиниот сопруг на...

Паровите кои ја одбележаа 2017 година

Како и секоја година, така и 2017, која е веќе при крајот, со својот стил и изглед ја одбележаа...

Пред 4 години се повлече од фудбалот, а ќе се изненадите колку дневно заработува сега Дејвид Бекам!

Дејвид Бекам и ден денес е еден од најпопуларните светски личности. Иако пред 4 години се...

Фотка за паметење: Боки 13 се запозна со Дејвид Бекам во Париз!

Македонскиот шоумен Боки 13 се почесто престојува во еден од најубавите градови во Европа,...

Крај за насилството: Дејвид Бекам со моќно видео против насилството врз децата

Како амбасадор на добрата волја на УНИЦЕФ, Дејвид Бекам сними моќно видео со кое се бори...

Бекамови ја продаваат куќата во Л.А. – Им била тесна

Брачната двојка Дејвид и Викторија Бекам за сума од 24 милиони фунти ја ставиле на продажба...

Бруклин Бекам порасна и е позгоден од било кога!

Синот на славните Викторија и Дејвид Бекам, Бруклин, на Инстаграм сподели фотографии од...

ВИДЕО: Дејвид Бекам го открива значењето на неговите тетоважи

Дејвид Бекам е лицето од новата кампања за производи за нега на кожата за мажи на Biotherm. Во...

Дејвид Бекам со нова тетоважа во чест на сопругата

Дејвид Бекам минатата недела повторно го украси своето секси тело. Иако ни самиот...

УБАВИНАТА НА ДЕЈВИД БЕКАМ НИЗ ГОДИНИТЕ

Дејвид Бекам е еден од најпознатите фудбалери, но покрај фудбалот тој е препознатлив по...

Фотографското дeби на синот на Дeјвид Бeкам – Бруклин Бeкам

Синот на познатиот селебрити пар Викторија и Дејвид Бекам ја сними својата прва кампања за...

Со емотивна порака и посака среќна годишнина од брак

Дејвид и Викторија Бекам живеат живот од соништата. Тие се згодни, успешни, богати, се сакаат...