Таг:, , , , , , , , , , ,

Паровите кои ја одбележаа 2017 година

Како и секоја година, така и 2017, која е веќе при крајот, со својот стил и изглед ја одбележаа...

Пред 4 години се повлече од фудбалот, а ќе се изненадите колку дневно заработува сега Дејвид Бекам!

Дејвид Бекам и ден денес е еден од најпопуларните светски личности. Иако пред 4 години се...

Фотка за паметење: Боки 13 се запозна со Дејвид Бекам во Париз!

Македонскиот шоумен Боки 13 се почесто престојува во еден од најубавите градови во Европа,...

Крај за насилството: Дејвид Бекам со моќно видео против насилството врз децата

Како амбасадор на добрата волја на УНИЦЕФ, Дејвид Бекам сними моќно видео со кое се бори...

Бекамови ја продаваат куќата во Л.А. – Им била тесна

Брачната двојка Дејвид и Викторија Бекам за сума од 24 милиони фунти ја ставиле на продажба...

Бруклин Бекам порасна и е позгоден од било кога!

Синот на славните Викторија и Дејвид Бекам, Бруклин, на Инстаграм сподели фотографии од...

ВИДЕО: Дејвид Бекам го открива значењето на неговите тетоважи

Дејвид Бекам е лицето од новата кампања за производи за нега на кожата за мажи на Biotherm. Во...

Дејвид Бекам со нова тетоважа во чест на сопругата

Дејвид Бекам минатата недела повторно го украси своето секси тело. Иако ни самиот...

УБАВИНАТА НА ДЕЈВИД БЕКАМ НИЗ ГОДИНИТЕ

Дејвид Бекам е еден од најпознатите фудбалери, но покрај фудбалот тој е препознатлив по...

Фотографското дeби на синот на Дeјвид Бeкам – Бруклин Бeкам

Синот на познатиот селебрити пар Викторија и Дејвид Бекам ја сними својата прва кампања за...

Со емотивна порака и посака среќна годишнина од брак

Дејвид и Викторија Бекам живеат живот од соништата. Тие се згодни, успешни, богати, се сакаат...

Кејт Мос и Дејвид Бекам заедно во првите редови на ревијата на Louis Vuitton

Првите редови на модното шоу на Луј Витон се секогаш резервирани за селебрити ѕвезди.....

Неверојатни татковци кои докажуваат дека нема работи кои ги прават само мајките

Родителството е работа со полно работно време, 24/7, особено кога се мали и кога треба да им се...

ФОТО: Овде живеат најпознатите фудбалери- архитектонски чуда и стари замоци

Тие заработуваат милионски суми годишно, правејќи го она што најдобро го знаат- играјќи...

Славната двојка Викторија и Дејвид Бекам сакаат петто дете

Славната двојка Викторија и Дејвид Бекам, велат дека сакаат петто дете и дека почнале да...

Синот на Викторија и Дејвид, Круз Бекам со неверојатен глас

Дејвид и Викторија Бекам имаат навистина убави дечиња. Но, не само тоа, туку тие имаат...

Бекам шие фустани за куклите на неговата ќерка

Викторија Бекам на Инстаграм објави фотографија од нејзиниот сопруг Дејвид како шие...

Која модна икона решила да се откаже од своите чевли ? И зошто ?

Познатата британска дизајнерка одлучила да организира голема распордажба за да им помогне...

Што ќе каже Пош? Србинка вечераше со Дејвид Бекам

Тој е еден од најубавите мажи во светот, сон на секоја жена и е 17 години во брак со Викторија...

ДЕЈВИД БЕКАМ, НАЈСЕКСИ МАЖ ЗА 2015 СПОРЕД PEOPLE

Ќе излажеме ако кажеме дека сме изненадени. Дејвид Бекам е прогласен за најсекси маж за 2015...