Таг:, , , , , , ,

Сами или во врска? Смешни фотографии кои ја покажуваат разликата!

Животот кога сте сами е различен од животот кога сте во врска,  а ова се фотографии кои на...

Ова се најубавите сандали на платформа за оваа сезона

Сандалите на полна пета секоја пролет се актуелни, а моделите од ова сезона потполно...

Тетоважи од кармини за вистинските љубители на шминката

Тетоважите претставуваат нешта кои ни се навистина важни и оставиле белег во нас, па оттаму...

Скопје или Амстердам: Девојка слободно пуши марихуана на сред бел ден во Скопје (ВИДЕО)

Видео објавено пред само неколку часа го сруши Интернетот за момент. Имено станува збор за...

Леонардо ди Каприо конечно фотографиран со својата 23 години помлада девојка!

Холивудскиот актер Леонардо ди Каприо (43) ужива во врската со младата аргентинска манекенка...

Ги користи усните како платно и создава уметност која го воодушевува интернетот

Уметникот зад овие неверојатно исцртани усни е Андреа, @girlgreybeauty која има преку 364,000 следачи...

Холивудските заводници сакаат интелектуалки: Најпрво Клуни, а сега и Бред Пит е вљубен во архитектка?

Странските медиуми со огромна брзина ја обелоденија врската помеѓу Бред Пит и исклучително...

Оваа убавица е новата љубов на Џастин Бибер?

Откако неодамна (повторно) пукна врската  помеѓу Џастин Бибер (24) и Селена Гомез (25), се чини...

Во книжара купував книга за поклон. Влегува девојка. Разгледува ли разгледува…

Во книжара купував книга за поклон. Влегува девојка. Разгледува ли разгледува. Најде една...

Бред Пит откри која ќе биде неговата нова девојка. Станува збор за оваа црномуреста убавица

Изјавата на Бред Пит изненадила многу луѓе. Се чини дека познатиот актер има план кого ќе...

Петок, некаде околу 17 часот, во 15ка, автобус на ЈСП… Ќе се зачудиш ли ако шоферот излезе од автобусот откако сите патници влегле?

Петок, некаде околу 17 часот, во 15ка, автобус на ЈСП… Ќе се зачудиш ли ако шоферот излезе од...

23 годишна блогерка престанала да носи градник и испраќа порака дека виснатите гради се реалност

Chidera Eggerue е 23 годишна блогерка од Лондон која го започна движењето #SaggyBoobsMatter кое има за цел да...

Со која девојка ќе имате најдобра врска?

Доколку сте во врска со девојка која се плаши да љуби, ќе имате најдобра врска. Сигурно се...

Ова е новата девојка на Леонардо Ди Каприо, чија мајка е 5 години помлада од него

Актерот е во врска со Камила Морон (20), а нејзината мајка која има 38 години исто така е во...

Денеска е Св. Екатерина – денес се моли оној кој сака да ја пронајде љубовта на својот живот

Честит именден Катерина, Катица, Ката… Света Екатерина потекнувала од царско семејство....

Јарецот сака црнки, Бикот – облини… Која е идеалната жена за секој хороскопски знак

Овен Мажот Овен сака храбри, силни, способни жени. Потсвесно е во потрага по жена која ќе се...

Се сеќавате на најубавиот затвореник? Еве како живее сега

Манекенот Џереми Микс, кој се прослави додека беше во затвор, сега е во врска со богатата...

ЛЕОНАРДО ДИ КАПРИО ФАТИ НОВА ДЕВОЈКА: ЗА НЕА ВЕЛАТ ДЕКА Е НАЈУБАВА ОД СИТЕ!

Во последните неколку недели младата манакенка Џулијет Перкинс е поврзана низ медиумите со...

После 17 години круната се враќа во Индија – Мануши Чилар е Мис на светот 2017

Индиската убавица Мануши Чилар денеска е избрана за Мис на светот за 2017 година. Во финалето...

МИСТЕР БИН ПО ТРЕТ ПАТ ЌЕ СТАНЕ ТАТКО

Роуен Аткинсон (63) кој се прослави во улогата на  “Мистер Бин” чека трето дете со...