Таг:, , , , , , , ,

Нема да верувате што јаде Џастин Тимберлејк, а има и посебен нож за тоа! (ВИДЕО)

Џастин Тимберлејк важи за еден од најзгодните пејачи, а сега ја шокираше јавноста со снимка...

КЕЈТ МИДЛТОН И ПРИНЦОТ ВИЛИЈАМ, ДЕЛ ОД ПОЗНАТИТЕ ЛИЧНОСТИ НА ВИМБЕЛДОН ГОДИНАВА

Вимбелдон е најстариот тениски натпревар во светот, но овој настан не е ексклузивен само за...

Славниот пејач со нова песна се врати на музичката сцена (ВИДЕО)

По долгата пауза, Џастин Тимберлејк, се врати на музичката сцена со нова песна. Песната се...

КАКО ЏАСТИН ТИМБЕРЛЕЈК Ѝ ГО ЧЕСТИТАШЕ РОДЕНДЕНОТ НА ЏЕСИКА БИЕЛ

Џастин Тимберлејк и Џесика Биел се познати како едни од најзаљубените и најубавите славни...

Џастин Тимберлејк ќе настапи на Евровизија

Светската ѕвезда Џастин Тимберлејк премиерно ќе ја изведе својата нова песна за време на...

Погледнете ја првата фотографија од синот на Џастин и Џесика

Американскиот музичар и актер Џастин Тимберлејк (34) на социјалните мрежи објави фотгорафија...

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил добија син

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил станаа родители. 33-годишната актерка родила момче кое го...

Колку постари, толку поубави

Добар дел од ѕвездите од шоу бизнисот денес изгледаат многу подобро, одошто кога биле многу...

САРА МЕЈС – ГИ ПРЕДИЗВИКУВАМ ПРЕМИЕРОТ, ПАНЧЕВ И ТОНИ МИХАЈЛОВСКИ ДА СЕ ПОЛЕАТ СО ЛЕДЕНА ВОДА

Поп-пејачката Сара Мејс ја подржа глобалната кампања во која познати личности се полеваат...

Видео: Џастин Тимберлејк топи срца со новиот спот

Хаштагот #NotABadLoveStory е условно кажано виновникот за ова преубаво видео, кое топи срца! ...