Таг:, , , , , , , , , , ,

Паровите кои ја одбележаа 2017 година

Како и секоја година, така и 2017, која е веќе при крајот, со својот стил и изглед ја одбележаа...

Криси Тиген го покажа трудничкиот блесок покрај сопругот Џон Леџенд на забава во Лос Анџелес

Славниот пар, Криси Тиген и Џон Леџенд, присуствувше на забава во Лос Анџелес во The Hollywood Roosvelt....

Сопругата на Џон Леџенд, Криси Тајген, во ултра секси издание за забавата на Revolve

Таа е ѕвездата на новата кампања на Revolve. Секако дека моделот ќе биде во центарот на...

Како изгледа станот на Џон Леџенд и Криси Тајген?

Џон Леџенд и Криси Тајген често ги асоцираме како пример за вистинска љубов. Тоа...

Новата ода на љубовта: Џон Леџенд со семејството во спотот за „Love Me Now“

Џон Леџенд го објави видеозаписот за новата љубовна балада. „Љубовта е универзална. На сите...

Криси Тајген и Џон Леџенд се новите родители, добија ќерка!

Криси Тајген и Џон Леџенд го добија своето прво дете и тоа како што најавија, ќерка. Веста ја...

Криси Тајген, сопругата на Џон Леџенд, изгледа совршено и бремена на насловната на InStyle

Преубава, енергична, одличен готвач, без влакна на јазик и сопруга на еден од најдобрите (и...

Бремената Криси Тајген се пофали со новите облини

Познатата манекенка и сопруга на познатиот пејач Џон Леџенд, Криси Тајген своите фанови...

Видео: Ммм, е вака се јаде пилешко!

Манекенката Криси Тајген на Инстаграм објави шашаво видео од пикник покрај базен заедно со...

ФОТО: Прво го видовме голиот задник на Justin Bieber, а сега се разголе и John Legend

Откако Justin Bieber не почасти на инстаграм со гол задник, сликан на јахта на некоја рајска...

Џон Леџенд пееше на свадбата на неговите кучиња

Џон Леџенд и неговата сопруга, манекенката Криси Тејген, направија свадба за нивните...

Фото: Џесика Алба во друштво на Џон Леџенд одмора на Карибите

Џесика Алба одлучи да се оддаде на пролетен одмор заедно со своето семејство . Од оваа...

ВИДЕО: Џон Леџенд ги расплака и мажите на доделувањето на оскарите

Џон Леџенд и „Комон“ на овогодишната менифестација на доделувањето на наградите на...

12-годишно девојче со Даунов синдром инспирира со изведбата на „All Of Me“

За лицата со Даунов синдром пеењето е огромен предизвик, но 12-годишната Медисон Тевлин...