Таг:, , , , ,

Погледнете како изгледа синот на Криси Тајген и Џон Леџенд

Манекенката ги воодушеви фановите на Инстаграм со фотографијата од малиот Мајлс Теодор...

Криси Тајген и Џон Леџенд по втор пат станаа родители

Манекенката Криси Тајген и пејачот Џон Леџенд по втор пат станаа родители. Криси и Џон веќе...

Криси Тајген го истакна трудничкото стомаче на Греми 2018

По повод доделувањето на Греми наградите во Њујорк, 32 годиниот Џон Леџенд беше придружен од...

Кристи Тајген не се откажува од шлицот и во четвртиот месец во бременоста

Иако е во четвртиот месец во бременоста, моделот Кристи Тајген не се откажува од модните...

Паровите кои ја одбележаа 2017 година

Како и секоја година, така и 2017, која е веќе при крајот, со својот стил и изглед ја одбележаа...

Криси Тиген го покажа трудничкиот блесок покрај сопругот Џон Леџенд на забава во Лос Анџелес

Славниот пар, Криси Тиген и Џон Леџенд, присуствувше на забава во Лос Анџелес во The Hollywood Roosvelt....

Сопругата на Џон Леџенд, Криси Тајген, во ултра секси издание за забавата на Revolve

Таа е ѕвездата на новата кампања на Revolve. Секако дека моделот ќе биде во центарот на...

Како изгледа станот на Џон Леџенд и Криси Тајген?

Џон Леџенд и Криси Тајген често ги асоцираме како пример за вистинска љубов. Тоа...

Новата ода на љубовта: Џон Леџенд со семејството во спотот за „Love Me Now“

Џон Леџенд го објави видеозаписот за новата љубовна балада. „Љубовта е универзална. На сите...

Криси Тајген и Џон Леџенд се новите родители, добија ќерка!

Криси Тајген и Џон Леџенд го добија своето прво дете и тоа како што најавија, ќерка. Веста ја...

Криси Тајген, сопругата на Џон Леџенд, изгледа совршено и бремена на насловната на InStyle

Преубава, енергична, одличен готвач, без влакна на јазик и сопруга на еден од најдобрите (и...

Бремената Криси Тајген се пофали со новите облини

Познатата манекенка и сопруга на познатиот пејач Џон Леџенд, Криси Тајген своите фанови...

Видео: Ммм, е вака се јаде пилешко!

Манекенката Криси Тајген на Инстаграм објави шашаво видео од пикник покрај базен заедно со...

ФОТО: Прво го видовме голиот задник на Justin Bieber, а сега се разголе и John Legend

Откако Justin Bieber не почасти на инстаграм со гол задник, сликан на јахта на некоја рајска...

Џон Леџенд пееше на свадбата на неговите кучиња

Џон Леџенд и неговата сопруга, манекенката Криси Тејген, направија свадба за нивните...

Фото: Џесика Алба во друштво на Џон Леџенд одмора на Карибите

Џесика Алба одлучи да се оддаде на пролетен одмор заедно со своето семејство . Од оваа...

ВИДЕО: Џон Леџенд ги расплака и мажите на доделувањето на оскарите

Џон Леџенд и „Комон“ на овогодишната менифестација на доделувањето на наградите на...

12-годишно девојче со Даунов синдром инспирира со изведбата на „All Of Me“

За лицата со Даунов синдром пеењето е огромен предизвик, но 12-годишната Медисон Тевлин...