Таг:, , ,

Наоми Кемпбел и нејзината мајка ги воодушевија присутните

Манекенката Наоми Кемпбел и нејзината мајка Валери Морис-Кемпбел ги воодушевија присутните...

Познатата актерка се појави во необична комбинација

Четириесет и две годишната актерка, Дру Баримор, на доделувањето на наградите “Women of the...

Пинк и нејзината ќерка блеснаа на црвениот тепих

Кога имате ќерка, никогаш не е лошо време заедно да глумите принцези. А постои ли подобро...